Budowa domów

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo pełna obsługę z zakresu kompleksowej budowy domu.

Naszą współpracę zaczynamy od bezpłatnej wyceny inwestycji na podstawie przekazanego przez Państwa projektu budowlanego. Podpowiadamy, które opcje najlepiej spełnią Państwa oczekiwania finansowe i estetyczno-funkcjonalne wybranego przez Państwa budynku.

Jeżeli spotka się ona z Państwa aprobatą podpisujemy umowę na wykonanie stanu surowego a na życzenie klienta stanu developerskiego lub „pod klucz". Od tego momentu przejmujemy obowiązki spoczywające na Inwestorze począwszy od:

  • Pomiarów geodezyjnych
  • Niwelacji terenu
  • Zapewnienia uprawnionego kierownika budowy do realizacji i nadzoru
  • Dostarczenia wszelkich niezbędnych narzędzi i materiałów budowlanych
  • Zapewnienia doświadczonych ekip budowlanych
  • Organizacji pełnego zaplecza budowy

Jeszcze przed podpisaniem umowy mogą Państwo zapoznać się z naszymi referencjami, a także obejrzeć wybudowane przez nas domy. Dzięki temu sami przekonają się Państwo o jakości wykonawstwa.

Jesteśmy firmą która wykonuje tylko kilka budów rocznie dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładniej zaangażować się w projekt i rzetelnie wykonać powierzone nam zadanie.

Dbamy o bezpieczeństwo na wszystkie możliwe sposoby. Zawsze dostarczamy na budowę materiały I gatunku, posiadające atesty i certyfikaty. Udzielamy 3-letniej gwarancji na wszystkie usługi. Zgodnie z gwarancją satysfakcji, nie pobieramy od Klientów zaliczek. Płacą Państwo wyłącznie za 100-procentową, bezusterkową realizację danego etapu.

Back to top